TPCA Beat festival a pomozte Viktorce na nohy

25. července 2018 - zdroj TPCA

TPCA Beat festival znovu roztančí Kmochův ostrov

Už jen dny zbývají do jedné z největších kulturních akcí regionu. V sobotu 28. července roztančí Kmochův ostrov už pojedenácté TPCA Beat festival – tradiční dostaveníčko regionálních kapel okořeněné plejádou hudebních hvězd.

Ani letos pořadatelé nezklamali a přilákali opravdové top hudebního nebe. Mladší generaci potěší jedna z komet posledních let kutnohorský písničkář Pekař, pro rockery vyznávající klasiku pak zahraje legendární Abraxas. Jako hlavní hvězdy vystoupí nestárnoucí Žlutý pes s Ondřejem Hejmou a slovenská skupina No Name. Stejně jako v minulých letech je připravena soutěž regionálních kapel o 50 tisíc Kč na natočení vlastního alba, o jejímž vítězi rozhodnou svým hlasování diváci. Také letos putuje veškerý výtěžek z festivalu na charitativní účely. „Vstupné je jako vždy symbolické – 30 Kč a veškeré peníze, které se nám takto podaří shromáždit včetně výtěžku z prodeje festivalových upomínkových předmětů, věnujeme rodině handicapované Viktorky z Kolína na nákup kosmického obleku, který by ji mohl pomoci postavit se na vlastní nohy,“ říká mluvčí automobilky TPCA Marek Hovorka.

Brány areálu na Kmochově ostrově se otevřou v sobotu 28. července ve 13 hodin, hudební program začne o hodinu později. Kromě hudebních vystoupení bude připravena celá řada atrakcí pro návštěvníky a také další hudební „stage“, na níž se budou až do jedné hodiny ranní střídat DJ´s z Kolína a okolí.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum